Dziś jest piątek, 29 marca 2024 r.

Praca:%20Og%EF%BF%BD%EF%BF%BDoszenie%20o%20naborze%20na%20stanowisko:%20ksi%EF%BF%BD%EF%BF%BDgowy%20w%20zespole%20ds%20finansowo-ksi%EF%BF%BD%EF%BF%BDgowych%20i%20administracyjnych

Powiatowy Lekarz Weterynarii poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:

księgowy w zespole ds finansowo-księgowych i administracyjnych

WARUNKI PRACY

Praca biurowa w siedzibie urzędu z wykorzystaniem komputera i urządzeń biurowych.
Budynek nie jest dostosowany dla osób niepełnosprawnych - brak windy, podjazdu i toalety dla osoby niepełnosprawnej.

ZAKRES ZADAŃ

  • Prowadzenie bieżącej księgowości inspektoratu zgodnie z obowiązującymi przepisami i zasadami,
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • Dokonywanie kontroli zgodności i kompletności operacji finansowych,
  • Prowadzenie spraw dotyczących zamówień publicznych,
  • Rozliczanie umów zlecenia,
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia.

WYMAGANIA NIEZBĘDNE

  • Wykształcenie: średnie ekonomiczne,
  • Doświadczenie zawodowe: 1 rok w księgowości,
  • Znajomość rachunkowości budżetowej,
  • Znajomość przepisów dotyczących finansów publicznych, zamówień publicznych i służby cywilnej,
  • Znajomość programów finansowo-księgowych,
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego,
  • Korzystanie z pełni praw publicznych,
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe.

WYMAGANIA DODATKOWE

  • Wykształcenie: wyższe ekonomiczne,
  • Umiejętność biegłej obsługi komputera i oprogramowania komputerowego,
  • Doświadczenie zawodowe w państwowej jednostce budżetowej,
  • Umiejętność sporządzania sprawozdań budżetowych w zakresie wydatków i dochodów budżetowych oraz ich analiza,
  • Umiejętność samodzielnego analitycznego myślenia,
  • Rzetelność i obowiązkowość,
  • Umiejętność pracy w zespole.

DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA NIEZBĘDNE

  • Życiorys/CV i list motywacyjny,
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia,
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie doświadczenia zawodowego/stażu pracy,
  • Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego albo kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie polskiego obywatelstwa,
  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów naboru,
  • Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych,
  • Oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe.

DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA DODATKOWE

  • Kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność - w przypadku kandydatek/kandydatów, zamierzających skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku, gdy znajdą się w gronie najlepszych kandydatek/kandydatów
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania dodatkowego w zakresie wykształcenia

TERMINY I MIEJSCE SKŁADANIA DOKUMENTÓW

  • Dokumenty należy złożyć do: 15 maja 2018 r.
  • Decyduje data: stempla pocztowego / osobistego dostarczenia oferty do urzędu
  • Miejsce składania dokumentów:
    Inspekcja Weterynaryjna Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Lublinie
    Al. Spółdzielczości Pracy 3
    20-147 Lublin

INNE INFORMACJE:

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, nie wynosi co najmniej 6%.
Nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientacje seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.

Nabór zakończony.

Wybrane osoby: Marcin Olszowy.

Autor:
Opublikował:
Data wprowadzenia: 2018-04-25 00:00:00
Data opublikowania: 2018-04-25 00:00:00

Wynik oferty:

Autor:
Data wprowadzenia:
Data opublikowania:

pobierz w formacie pdf