Dziś jest wtorek, 23 kwietnia 2024 r.

Praca:%20Og%C5%82oszenie%20o%20naborze%20na%20stanowisko:%20inspektor%20weterynaryjny%20do%20spraw:%20bezpiecze%C5%84stwa%20%C5%BCywno%C5%9Bci.

Powiatowy Lekarz Weterynarii poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:

inspektor weterynaryjny do spraw: bezpieczeństwa żywności w Zespole ds. Bezpieczeństwa Żywności

WARUNKI PRACY

Praca na zastępstwo w siedzibie inspektoratu i na terenie powiatu lubelskiego w ramach wyjazdów służbowych, siedziba inspektoratu mieści się na I piętrze (brak windy), brak podjazdu i toalety dla osoby niepełnosprawnej, narzędzia i materiały pracy: komputer, sprzęt biurowy, samochód służbowy.

ZAKRES ZADAŃ

  • Kontrola nad przestrzeganiem warunków weterynaryjnych podmiotów wytwarzających, przechowywujących, wprowadzających do obrotu i transportujących żywność pochodzenia zwierzęcego,
  • nadzór nad gospodarstwami rolnymi produkującymi mleko surowe do skupu i przetwórstwa,
  • realizacja zadań Inspekcji Weterynaryjnej z zakresu identyfikacji i rejestracji zwierząt, kontroli wymogów wzajemnej zgodności.

WYMAGANIA NIEZBĘDNE

  • Wykształcenie wyższe weterynaryjne lub inne wyższe z zakresu spraw należących do właściwości Inspekcji Weterynarii,
  • Prawo wykonywania zawodu,
  • Znajomość KPA oraz ustawy o Inspekcji Weterynaryjnej, znajomość aktualnie obowiązujących przepisów prawa krajowego i Unii Europejskiej w zakresie bezpieczeństwa żywności pochodzenia zwierzęcego,
  • Obsługa komputera i znajomość pakietu MS Office,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego,
  • Korzystanie z pełni praw publicznych,
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

WYMAGANIA DODATKOWE

  • Umiejętność samodzielnego organizowania i planowania pracy,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność.

DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA NIEZBĘDNE

  • Życiorys/CV i list motywacyjny,
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia,
  • kopie dokumentów potwierdzających prawo wykonywania zawodu lekarza weterynarii na terytorium RP,
  • kserokopia prawo jazdy kat. B,
  • Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego albo kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie polskiego obywatelstwa,
  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów naboru,
  • Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych,
  • Oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe.

DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA DODATKOWE

Kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność - w przypadku kandydatek/kandydatów, zamierzających skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku, gdy znajdą się w gronie najlepszych kandydatek/kandydatów

TERMINY I MIEJSCE SKŁADANIA DOKUMENTÓW

Dokumenty należy złożyć do: 27 kwietnia 2018 r.
Decyduje data: stempla pocztowego / osobistego dostarczenia oferty do urzędu Miejsce składania dokumentów:
Inspekcja Weterynaryjna
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Lublinie
Al. Spółdzielczości Pracy 3
20-147 Lublin

INNE INFORMACJE:

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, nie wynosi co najmniej 6%. Nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientacje seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.

Nabór zakończony.

Wybrane osoby: Karolina Iwańczuk - Lublin.

Autor:
Opublikował:
Data wprowadzenia: 2018-04-20 00:00:00
Data opublikowania: 2018-04-21 00:00:00

Wynik oferty:

Autor:
Data wprowadzenia:
Data opublikowania:

pobierz w formacie pdf